Aktualności arrow Aktualności arrow 26-05-2006 :: Walne Zgromadzenie OIGR, 9 czerwca 2006, Hotel Gramburg
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   26-05-2006 :: Walne Zgromadzenie OIGR, 9 czerwca 2006, Hotel Gramburg Drukuj E-mail


Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu OIGR mam zaszczyt zaprosić Państwa na Walne Zgromadzenie OIGR w dniu 9 czerwca 2006 roku. Walne Zgromadzenie OIGR odbędzie się w Hotelu Gramburg w Zblewie k/Starogardu Gdańskiego. Początek obrad planowany jest na godzinę 10:00.
Mając nadzieję, że nie znudziły się Państwu nasze zwyczaje przyjazd planujemy na dzień 7 czerwca wieczorem. W dniu 8 czerwca odbędzie się Konferencja Szkoleniowa „Regulacje prawne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej”, po południu planujemy zajęcia fakultatywne, a wieczorem uroczystą kolację. W dniu 9 czerwca rozpocznie się Walne Zgromadzenie zaś wieczorem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ognisku.
Do dyspozycji podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia będziemy mieli basen kąpielowy, saunę + zimny masaż wodny, siłownię, solarium, jacuzzi, ścieżka zdrowia, bar letni.
Szczegóły i zdjęcia mogą Państwo znaleźć na stronie www.hotel-gramburg.com.pl
Podczas Konferencji Szkoleniowej Pan Czesław Pieniak z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku przedstawi nam obowiązki pracodawców wobec Państwowej Inspekcji Pracy, które są istotne podczas kontroli przedsiębiorstw, a Pan Karol Cachnij Zastępca Powiatowego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej zreferuje przepisy przeciw pożarowe obowiązujące przy prowadzeniu działalności jak i nowych inwestycjach. Pan Mariusz Wojas z Organizacji Odzysku Elektro–Eko zapozna nas z propozycjami współpracy w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W końcowym panelu programu zostanie przedstawiona propozycja OIGR w zakresie odbioru i przetwarzania zużytego sprzętu.

Mamy nadzieję, że Przyjadą Państwo wraz z osobami towarzyszącymi, licznie i jak zawsze sprawią, że podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia panować będzie doskonała atmosfera.
Zapraszamy Państwa serdecznie.

Z wyrazami szacunku
Jerzy Ziaja

Pliki do pobrania :

Program Walnego Zgromadzenia
Formularz zagłoszenia uczestnictwa

 

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl