Aktualności arrow Aktualności arrow 02-01-2006 :: Konferencja Szkoleniowa OIGR
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   02-01-2006 :: Konferencja Szkoleniowa OIGR Drukuj E-mail

 Image

 

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu po raz kolejny organizuje Konferencję Szkoleniową dotyczącą różnych aspektów gospodarowania odpadami w naszym kraju. Konferencje te przeznaczone są dla przedsiębiorców działających w branży gospodarki odpadami zrzeszonych w OIGR oraz dla wszystkich osób, które z gospodarowaniem odpadami mają lub też chcą mieć do czynienia.

Konferencja poświęcona będzie palącym problemom gospodarowania odpadami zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, nowelizacji ustawy o odpadach oraz czasami smutnej rzeczywistości ujawnianej podczas kontroli przedsiębiorstw przez inspektorów ochrony środowiska.

Konferencje mają swój stały harmonogram - przyjazd planujemy na 11 stycznia wieczorem.

12 stycznia o godzinie 9:00 rozpocznie się Konferencja Szkoleniowa „Perspektywy w gospodarowaniu odpadami”, po południu planujemy zawody narciarskie, a wieczorem uroczystą kolację.

13 stycznia przedstawiciele przedsiębiorstw zrzeszonych w OIGR wezmą udział w Walnym Zgromadzeniu.

Do dyspozycji podczas Konferencji będziemy mieli basen (9m x 18m, 1,90m głęboki), saunę, siłownię, salę gimnastyczną, stoły do bilarda i tenisa stołowego. Szczegóły i zdjęcia mogą Państwo znaleźć na stronie www.panorama.krynica.pl.

Podczas Konferencji Szkoleniowej Pani Maria Suchy – Podkarpacki Inspektor Ochrony Środowiska przedstawi nam praktyczne aspekty gospodarowania odpadami, które zaobserwować można podczas kontroli przedsiębiorstw działających w tej branży, a Pani dr inż. Barbara Kozłowska z Uniwersytetu Łódzkiego zreferuje wpływ ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw na funkcjonowanie przedsiębiorstw prowadzących działalność zgodnie z tą ustawą. Pan dr inż. Ireneusz Baic z Centrum Gospodarki Odpadami IMBiGS zapozna nas z przygotowywanym na zamówienie Ministerstwa Gospodarki projektem krajowego systemu zbiórki i utylizacji odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Pliki do pobrania :

Plan dojazdu
Program
Zgłoszenie

 

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl