Aktualności arrow Aktualności arrow 10-05-2005 :: Walne Zgromadzenie i Konferencja Szkoleniowa
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   10-05-2005 :: Walne Zgromadzenie i Konferencja Szkoleniowa Drukuj E-mail

 Image

 

Zarząd OIGR zdecydował o wyznaczeniu terminu Walnego Zgromadzenia OIGR na dzień 10 czerwca 2005 roku.

Walne Zgromadzenie OIGR odbędzie się w Centrum Jeździecko-Tenisowym Sypniewo w Sypniewie koło Margonina. Początek planowany jest na godzinę 12:15.

Każdej wiosny organizując Walne Zgromadzenie OIGR połączone z Konferencją Szkoleniową staramy się tak dobrać miejsce pobytu, aby jak najwięcej przedstawicieli firm zrzeszonych w OIGR mogło wygodnie i szybko tam dojechać. Mamy nadzieję, że Centrum Jeździecko-Tenisowe w Sypniewie koło Margonina (dawne woj. pilskie) spełni Państwa oczekiwania zarówno co do położenia - 10 m od brzegu jeziora, jak i standardu.

Mamy nadzieję, że przyzwyczaili się Państwo do harmonogramu naszych spotkań - przyjazd planujemy na 8 czerwca wieczorem. 9 czerwca odbędzie się Konferencja Szkoleniowa, Panel "Regulacje Prawne", po południu planujemy zajęcia sportowe, a wieczorem uroczystą kolację. 10 czerwca rozpoczniemy Panelem "Rozwiązania praktyczne", a po zakończeniu Konferencji, koło południa rozpocznie się Walne Zgromadzenie. Wieczorem ognisko nad brzegiem jeziora.

Do dyspozycji podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia będziemy mieli 32 pokoje dwuosobowe oraz 3 pokoje jednoosobowe, korty tenisowe, łódki, rowery oraz zaplecze hippiczne. Szczegóły i zdjęcia mogą Państwo znaleźć na stronie www.sypniewo.com.pl.

Zwróciliśmy się do Pana Tomasza Podgajniaka, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska o objęcie Konferencji Patronatem Honorowym oraz o wygłoszenie referatu na temat rządowej wizji krajowego systemu gospodarki odpadami.

Podczas Panelu "Regulacje Prawne" prof. Marek Górski przedstawi nam aktualny stan prawny w gospodarce odpadami ze szczególnym uwzględnieniem ostatniej nowelizacji ustawy o obowiązkach przedsiębiorców...., a Pani Małgorzata Szymborska z Departamentu Instrumentów Ochrony Środowiska MŚ zreferuje przez wielu wyczekiwane obowiązki przedsiębiorców prowadzące stacje demontażu pojazdów. Pan Stanisław Garlicki, Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami w NFOŚiGW objaśni zasady redystrybucji środków finansowych pochodzących z opłaty produktowej.

Informujemy, że w programie mogą nastąpić zmiany z uwagi na długotrwały proces podejmowania decyzji przez wyższych urzędników MŚ. Za ewentualne zmiany z góry przepraszamy.

Mamy nadzieję, że Przyjadą Państwo licznie i jak zawsze sprawią, że podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia panować będzie doskonała atmosfera.

Pliki do pobrania :

Mapa
Program
Zawiadomienie
Zgłoszenie

 

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl