Aktualności arrow Aktualności arrow 17-10-2013 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2013
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   17-10-2013 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2013 Drukuj E-mail

Serdecznie dziękujemy  Państwu za odwiedzenie nas na stoisku Izby podczas targów, które odbywały się w Poznaniu w dniach 7-10.10.2013 r. 

W tegorocznej edycji targów udział wzięło ponad 600 wystawców i firm reprezentujących z 17 krajów. Tematem wiodącym targów było hasło „Finansowanie ochrony środowiska w Polsce”.  Zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu wody i ścieków, energii odnawialnej, finansowania inwestycji, energooszczędności, odpadów i recyklingu, czy ochrony powietrza i bezpieczeństwa. Nowością tegorocznych targów Poleko były  pokazy ratownictwa medycznego w wykonaniu wielkopolskich strażaków. Można było podziwiać uwalnianie rannych z wraków aut, udzielanie pomocy porażonym prądem czy zatrutym tlenkiem węgla.

Nasze stoisko usytuowane było w pawilonie 5 gdzie prezentowała się firma P&F Wartacz oraz reprezentowaliśmy wszystkie podmioty zrzeszone w Izbie. Stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli firm zagranicznych jak i krajowych. Podczas tegorocznych targów otrzymaliśmy statuetkę za 15 lecie działalności Izby.

 

Szczegółowe informacje www.poleko.mtp.pl

 

 

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl