Aktualności arrow Aktualności arrow 12-10-2013 :: Konferencja Krajowej Izby Gospodarczej - Przemysł Rozlewniczy
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   12-10-2013 :: Konferencja Krajowej Izby Gospodarczej - Przemysł Rozlewniczy Drukuj E-mail

W dniach 1-3 października w hotelu Robert's Port odbyła się po raz dwudziesty trzeci konferencja producentów wód i napojów, której organizatorem była Krajowa Izba Gospodarcza "Przemysł Rozlewniczy". Konferencja skierowana była do przedstawicieli branży rozlewniczej i jej sympatyków, ponadto stworzono możliwość wystawienniczą dla producentów posiadających ofertę dla producentów wód i napoi.

Dzięki uprzejmości ówczesnego Prezesa Wojciech Rutkowskiego OIGR objęła patronatem niniejszą konferencję, a także udało się wygłosić referat nt.: „System zwrotu opakowań - czy jest to nowa metoda realizacji obowiązku odzysku i recyklingu?”

 
W ostatnim dniu konferencji uczestniczy odwiedzili Zakład Produkcji Tworzyw Sztucznych ALPLA w Ostrowii Mazowieckiej, gdzie zapoznali się z produktami w postaci pojedynczych komponentów opakowań,  jak i  również z systemami opakowań, czyli butelka łącznie z zamknięciem. Przedstawiciel Zakładu pozwolił również na zapoznanie się z produkcją preform do wody, miękkich drinków, mleka lub oleju. Więcej informacji na http://www.kigpr.pl/strona/aktualnosci.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl