Aktualności arrow Aktualności arrow 16-03-2010 :: Zaproszenie do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej pt. Selektywna...
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   16-03-2010 :: Zaproszenie do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej pt. Selektywna... Drukuj E-mail
W dniach  25 - 26 marca 2010 r. w  Poznaniu odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa pt.: „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”, której organizatorem jest Abrys Sp. z o.o.. Wzorem roku ubiegłego OIGR, przyjęła honorowy patronat nad konferencją. Podczas tej edycji skupimy się na systemach zbiórki odpadów, przedstawione zostaną aspekty prawne, praktyczne i organizacyjne. Prelegenci omówią przykłady zarówno z dużych, jak i małych miast.

Część wykładów zostanie poświęcona kosztom selektywnej zbiórki, egzekwowaniu prawa oraz logistyce w gospodarce odpadami. Podczas konferencji nie zabraknie czasu do podjęcia dyskusji na temat optymalnych systemów zbierania odpadów. W drugim dniu konferencji zaplanowany jest wyjazd techniczny do sortowni odpadów.

Do udziału w obradach zaproszono przedstawicieli samorządu terytorialnego, izb branżowych, wybitnych naukowców, specjalistów oraz praktyków. Przybliżą oni problematykę konferencji i przedstawią swoje doświadczenia oraz uzyskane efekty.


Zaproszenie, zgłoszenie i program konferencji mogą Państwo pobrać tutaj.


Zapraszamy serdecznie! 


Więcej informacji udzieli Państwu:

Magdalena Nyćkowiak

tel.: 061 655 81 20 lub 784 001 825

e-mail:
< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl