Aktualności arrow Aktualności arrow 10-11-2009 :: Zaproszenie na Poleko 2009
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   10-11-2009 :: Zaproszenie na Poleko 2009 Drukuj E-mail

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 listopada. W tym roku Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu znajdować się będzie w pawilonie 3A na stoisku nr 14. Tematem przewodnim tegorocznej edycji, nad która honorowy patronat objął Minister Środowiska, jest gospodarka odpadami.

Wśród wystawców POLEKO 2009 - największych targów ochrony środowiska i gospodarki komunalnej w Europie Środkowo-Wschodniej - są wiodące firmy z branż obecnych w tematyce targów. Ekspozycja targów obejmuje następujące sektory branżowe: Woda i ścieki, Energia, odnawialne źródła energii, Odpady i recykling, Utrzymanie czystości i porządku, Powietrze, hałas i wibracje, Zmiany klimatu, Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz Edukacja ekologiczna. W ramach POLEKO 2009 wydzielone zostaną ekspozycje specjalne znane już z poprzednich edycji tych targów: Salon Czystej Energii, Salon Recyklingu, Salon Aparatury Kontrolno-Pomiarowej oraz Nauka dla Środowiska.

W tym roku po raz drugi POLEKO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Jednym z ciekawszych wydarzeń tych targów będzie City-Truck-Show - pokazy sprzętu komunalnego na żywo na terenie otwartym. Do tandemu POLEKO i KOMTECHNIKI dołączą tym razem Targi Dla Gmin, Miast i Regionów GMINA, będące forum wymiany informacji pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym.

Więcej informacji o targach POLEKO i KOMTECHNIKA: www.poleko.mtp.pl

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl