Aktualności arrow Aktualności arrow 07-05-2009 :: Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Członków OIGR w Warszawie
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   07-05-2009 :: Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Członków OIGR w Warszawie Drukuj E-mail

W dniu  28 kwietnia  b.r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków OIGR, któremu przewodniczył Pan Krzysztof Chojnacki z firmy P.P. „Flora-Impex”, któremu w imieniu Zarządu pragniemy podziękować za staranność i porządek towarzyszący obradom prowadzonym przez jego osobę.

 

Walne Zgromadzenie przebiegło w atmosferze kompromisu co pozwoliło w krótkim czasie nakreślić kierunek prowadzenia dalszej działalności statutowej i gospodarczej. Wprowadzono zmiany osobowe w Zarządzie, do którego został powołany nowy członek Pan Dariusz Górecki, przedstawiciel firmy Disoni Trade House Sp. z o.o.. Także powołano Pana Zdzisława Seweryna – Prezesa Zarządu  firmy P.P.U.H. VIG Sp. z o.o.  na stanowisko Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Podczas spotkania została rozwiązana Kapituła Przyznawania Honorowych Odznak OIGR ze względu na rezygnację osób w niej zasiadających jak i również brak nowych kandydatów.  Członkowie Izby podczas tegorocznego Walnego Zgromadzenia pierwszy raz od dziesięciu lat podjęli uchwałę o podniesieniu składek członkowskich ze względu na pojawiające się trudności finansowe Izby, które spowodowało załamanie gospodarki odpadami a tym samym wpłynęło na rezygnację z członkostwa kilku podmiotów gospodarczych.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w Walnym Zgromadzeniu OIGR, mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Wami podczas kolejnego spotkania.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl