Aktualności arrow Aktualności arrow 11-03-2009 :: Podsumowanie X Jubileuszowej edycji Targów EKOTECH
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   11-03-2009 :: Podsumowanie X Jubileuszowej edycji Targów EKOTECH Drukuj E-mail

Podsumowanie X Jubileuszowej edycji Targów EKOTECH - Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu

W dniach 3 - 5 marca br. na terenie Targów Kielce odbyła się już dziesiąta - jubileuszowa edycja Targów Ekologicznych, Komunalnych, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.  Patronaty honorowe nad Targami objęli Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu oraz Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska.
W tym roku nie zabrakło i nas. Wraz z firmą członkowską P&F Wartacz na wspólnym stoisku prezentowaliśmy swoje usługi i promowaliśmy naszych członków, uczestniczyliśmy w pracach Jury  przyznającego nagrody i wyróżnienia przyznawane podczas targów a także w konferencjach organizowanych w drugim dniu.
Ideą targów była prezentacja rozwiązań technologicznych służących ochronie środowiska naturalnego, a przede wszystkim zwrócenie większej uwagi na problemy nurtujące branżę w czasach wszechobecnego kryzysu gospodarczego.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl