Aktualności arrow Aktualności arrow 10-11-2008 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2008
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   10-11-2008 :: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2008 Drukuj E-mail

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2008 odbyły się w dniach 27-30 października 2008 r., czyli prawie miesiąc wcześniej niż zwykle. Zmiana terminu podyktowana była organizacją 14. Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, która odbędzie się na początku grudnia na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Po raz pierwszy targi POLEKO odbyły się w towarzystwie Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Nasze stoisko usytuowane było w pawilonie 3 gdzie zaprezentowały się podmioty zrzeszone w Izbie: Maya Victory Sp. z o.o., P.W. MIKI, Klimbart, Alba Dolny Śląsk Sp. z o.o., I.M.P. Polowat Sp. z o.o.; P&F Wartacz, Rafineria Nafty Jedlicze S.A. ; Jestic Sp. Jawna; P.P. "Flora-Impex"; Chemeko System Sp. z o.o. Reprezentując najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa z kilku powodów. W tym roku POLEKO świętowało swój okrągły dwudziesty jubileusz, który pokrył się z dziesięcioleciem działalności Izby. W niewielkim gronie wystawców i przyjaciół uczciliśmy lampką szampana dotychczasową działalność a od przedstawicieli MTP Sp. z o.o. otrzymaliśmy nagrodą jubileuszową w postaci szklanej statuetki. Zaprezentowaliśmy nową ekspozycję targową, a tym samym wzięliśmy udział w konkursie "Acantus Aureus", w którym po raz drugi otrzymaliśmy nagrodę za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. Jeden z naszych członków a za razem współwystawców - Rafineria Nafty Jedlicze S.A. wygrała konkurs o Złoty Medal MTP, za najlepszy produkt - Olej bazowy N-200

Wzorem roku ubiegłego naszą ekspozycję targową odwiedził Minister Środowiska prof. Maciej Nowicki co było dla nas wielkim zaszczytem. W czasie wizyty udało się przedstawić w kilku zdaniach informacje o działalności naszych firm. Ponadto podczas tegorocznych targów, nasze stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli firm zagranicznych jak i krajowych. Wzięliśmy udział w debatach jak i spotkaniach branżowych związanych z gospodarką odpadami zorganizowanych podczas targów.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska OIGR na Targach POLEKO 2008 w Poznaniu.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl