Aktualności arrow Aktualności arrow 16-05-2008 :: Zaproszenie na Walne Zgromadzenie w dniach 9-10 czerwiec 2008 w Mikorzynie
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   16-05-2008 :: Zaproszenie na Walne Zgromadzenie w dniach 9-10 czerwiec 2008 w Mikorzynie Drukuj E-mail

W imieniu Zarządu OIGR mam zaszczyt zaprosić Państwa na Walne Zgromadzenie OIGR w dniu 10 czerwca 2008 roku. Tegoroczne Walne Zgromadzenie OIGR odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „WITYNG” w Mikorzynie koło Konina.

Mając nadzieję, że nie znudziły się Państwu nasze zwyczaje przyjazd planujemy na dzień 8 czerwca wieczorem. W dniu 9 czerwca odbędzie się Konferencja Szkoleniowa „Możliwości rozwoju gospodarki odpadami w aspekcie Funduszy Inwestycyjnych Unii w latach 2007-2013”, po południu planujemy zajęcia fakultatywne, a wieczorem uroczystą kolację. W dniu 10 czerwca o godzinie 10:00 rozpocznie się Walne Zgromadzenie, zaś wieczorem zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ognisku.
Do dyspozycji podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia będziemy mieli domek rekreacyjny z solarium, jacuzzi i siłownią. Dodatkową atrakcją jest plaża wraz z jeziorem, nad którym położony jest ośrodek. Szczegóły i zdjęcia mogą Państwo znaleźć na stronie www.wityng.pl

Podczas Konferencji Szkoleniowej doktor Ryszard Burzyński wygłosi referat pt.: „Prawne i praktyczne aspekty recyklingu odpadów poużytkowych w Polsce i Unii Europejskiej”, natomiast Przedstawiciel Banku Ochrony Środowiska zreferuje szeroko pojętą pomoc Unii Europejskiej oraz zaprezentuje ofert Banku związane z tą tematyką.

Mamy nadzieję, że przyjadą Państwo wraz z osobami towarzyszącymi, licznie i jak zawsze sprawią, że podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia panować będzie doskonała atmosfera.

Zapraszamy Państwa serdecznie.

 

Pliki do pobrania:
- zawiadomienie OIGR
- program pobytu i konferencji szkoleniowej w Mikorzynie
- zgłoszenie udziału dla członków OIGR
- zgłoszenie udziału dla firm nie zrzeszonych

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl