Aktualności arrow Aktualności arrow 23-06-2007 :: III Edycja Maratonu Recyklingu w Dąbrowie Górniczej 23-24 czerwiec 2007
Menu serwisu
Aktualności
Prace legislacyjne
Informacje o OIGR
Misja
Baza aktów prawnych
Napisz do nas

   

   

   

   

   23-06-2007 :: III Edycja Maratonu Recyklingu w Dąbrowie Górniczej 23-24 czerwiec 2007 Drukuj E-mail

23 - 24 czerwca b.r. w godzinach od 10:00 do 18:00 w Dąbrowie Górniczej na Parkingu przy POGORII III po raz trzeci odbył się Maraton Recyklingu - Kampania informacyjno - edukacyjna. Jak i w pozostałych miastach również i tu nie zabrakło chętnych do przyniesienia selektywnie zebranych odpadów. Na odwiedzających naszą akcję czekały nie tylko sadzonki drzew i krzewów ale również były organizowane konkursy dla najmłodszych. W sobotę o 14:00 na scenie wystąpiły dzieci ze szkoły podstawowej nr 18 z Dąbrowy Górniczej z przedstawieniem Pt: "Ekologiczny teleexpress", zaś godzinę później mogliśmy obejrzeć występ specjalnie przygotowany na tę okazję przez Wokalistów Studia Piosenki  z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej z Dąbrowy Górniczej. Wyżej wymienionym atrakcjom towarzyszył zorganizowany egzamin na kartę rowerową przez Komendę Miejską Policji z Dąbrowy Górniczej a także dla najmłodszych Policja przewidziała pokaz samochodu policyjnego oraz motocykli policyjnych.
Podczas akcji nie zapomnieliśmy o firmach i przedsiębiorstwach z terenu miasta Dąbrowy Górniczej, które mogły dokonać niszczenia dokumentów a w zamian otrzymać stosowne zaświadczenie oraz podarunek w postaci sadzonek.
Pragniemy również podziękować Miejskiemu Zakładowi Przetwarzania Odpadów Komunalnych Lipówka II, który przyłączył się do naszej akcji jako sponsor i współorganizator.

< Poprzedni   Następny >

Obsługa strony: www.m40.pl